Pelech pre psa a mačku - Vankúš ECOPUF - large - Výstavný kus
 • Pelech pre psa a mačku - Vankúš ECOPUF - large - Výstavný kus
 • Pelech pre psa a mačku - Vankúš ECOPUF - large - Výstavný kus

Pelech pre psa a mačku - Vankúš ECOPUF - large - Výstavný kus

INFO

 • - Kód produktu: 13535
 • - Kód skladu: B ( viac info)
 • - Dostupnosť: Skladom
59.95€
Bez DPH: 49.96€
Množstvo

Kvalitný pelech pre psov, pre ich príjemný a pokojný odpočinok. Ak hľadáte pohodlný a útulný pelech pre vášho domáceho maznáčika, tento určite splní vaše očakávania. Pelech s rozmermi120 x 80 x 15 centimetrov.

Pelech je plnený polystyrénovým granulátom -  odporúčame len pre psy, ktoré neničia veci. :)

Polyester

Polyester je vynikajúci materiál, ktorý sa používa už mnoho rokov pri výrobe nábytku. Za svoju popularitu vďačí predovšetkým vysokej odolnosti proti škvrnám, ktorá sa ukázala byť obzvlášť dôležitá v detských izbách a domácnostiach s domácimi miláčikmi. Pri odstraňovaní škvŕn sa nemusíte obávať prílišného nasýtenia materiálu, pretože má nízku nasiakavosť. Látka z polyesteru potiahnutá PVC. Jej vlastnosťou je dokonalá odolnosť proti poškodeniu. Štruktúra vlákien a špeciálna metóda tkanív zaisťuje maximálnu odolnosť proti opotrebovaniu.

Polyester použitý pri výrobe našich pelechov má nižšiu nasiakavosť ako bežný textil. To zaistí aby sa tekutiny okamžite nevstrebali do látky. Teda, ak by sa vám podarilo sedací vak niečím oliať, voda by mala stiecť, prípadne máte malú chvíľku na jej utretie. Ide len o čiastočne nepremokavú látku, teda z obyčajného polyesteru nie sú vhodné do exteriéru.

Zo spodnej strany je impregnovaný polyuretánom („pogumovaný“), ktorý pelech spevní.

Znaky: Pevný, prispôsobivý, drží tvar, stálofarebný, menšia nasiakavosť vody ako bežný textil, nie je chladivý ani hrejivý, jednoduchá údržba, hladký,


Použitie: 

  • Interiér,

  • exteriér - neodporúčame stály pobyt pelechu v exteriéry. Nie je UV rezidentný. Stratí svoju krásnu sýtu farbu, dlhodobým spôsobeným nepriaznivých poveternostných podmienok môže dôjsť k skoršiemu, rýchlejšiemu opotrebeniu a následne k znehodnoteniu.

  •  Sedacie vaky sa nesmú umiestňovať do blízkosti krbov alebo výhrevných telies!

Údržba:

  • Veľmi jednoduchá údržba. Vysávačom vysajeme prach zo záhybov a švov. Povrch sa čistí  vlhkou bavlnenou handričkou. Najlepšie namočenou vo vlažnej mydlovej vode.  Polyester sa nesmie čistiť žiadnymi chemickými čistidlami. Pri extrémnom znečistení odporúčame profesionálne čistenie v čistiarni (najjemnejšie čistenie bez odstreďovania).

  • Neperieme, nesušíme v sušičke, nebielime, nečistíme chemicky

  Recenzie (0)

  Napísať recenziu

  Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie